~ CORNELIA HALE ~

Cornelia to dość poważna, dystyngowana młoda dama z dobrego domu. Wychowywała się od zawsze w Heatherfield, gdzie zamieszkuje z rodziną w wielkim apartamentowcu. Bardzo ceni sobie dobre wychowanie, poczucie stylu i nie znosi okropnych żartów, którymi zawsze jest obsypywana przez dowcipną Irmę. Oprócz nienagannych manier Cornelia cechuje się również mianem znakomitej uczennicy, zawsze wywiązuje się z obowiązków i dotrzymuje danego słowa.

Do rzeczy, które Cornelia robi najczęściej i najchętniej możemy zaliczyć spotkania z przyjaciółmi, zakupy oraz (co najważniejsze) jazdę na łyżwach. Nasza bohaterka kilka razy w tygodniu chodzi na treningi. Dzięki swojej wrodzonej elegancji i dokładności jest najlepszą łyżwiarką w swojej grupie. Wszystko to otwiera jej drzwi do świata wielkich zawodów międzynarodowych w łyżwiarstwie figurowym. Na swoim koncie dziewczyna ma już kilka mniejszych nagród, ale nadal dzielnie brnie do przodu i rozwija się w tym kierunku. Cornelia uwielbia modę, zawsze zna nowinki ze świata dobrego stylu i sama również wyznacza trendy. Ma wielki dar łączenia ze sobą ubrań i dodatków, tak aby tworzyły całość i fantastycznie się prezentowały. Już nie raz zaskoczyła swoim wyglądem rodzinę, przyjaciół i... chłopaków!

Długowłosa czarodziejka nie może odpędzić się od tęsknych spojrzeń i westchnień ze strony płci przeciwnej. Podoba się wielu chłopakom i bardzo dobrze o tym wie, a także umie to wykorzystać na swoją korzyść. Wśród wielu adoratorów Cornelia poszukuje tego jedynego, idealnego - tego, który sprosta jej wysokim oczekiwaniom. Jest osobą bardzo stałą w uczuciach i nie przebiera w chłopakach. Swojego jedynego na pewno wybierze bardzo starannie i uważnie. Szczęśliwiec, którego trafi strzała amora, będzie musiał stanąć przed ogromnym wyzwaniem i pokochać nie tylko piękny wygląd Czarodziejki Ziemi, ale także jej trudny charakter.

Cornelia, kiedy dowiaduje się o swojej magicznej misji jest bardzo sceptycznie do niej nastawiona. Magia, potwory rodem z baśni, fantastyczne krainy to zawsze były dla niej tylko bajki dla małych dzieci. Jest przecież osobą twardo stąpającą po ziemi, trzyma się realiów i faktów, a nie zmyślonych tworów. W momencie bezpośredniego kontaktu z nimi została zmuszona do zaakceptowania nowej sytuacji w jakiej się znalazła i... bardzo jej z tym dobrze!


CZARODZIEJKA « RODZINA « UCZUCIA « STYL « POKÓJ