~ GIADA PERSSINOTTO ~

Giada Perissinotto urodziła się 5 stycznia 1973 roku w Rzymie. Jak sama mówi, jest miłośniczką filmów Walta Disney'a i japońskich kreskówek. Od dzieciństwa rysuje komiksy z wyjątkiem "krótkiego” okresu 4 lat dojrzewania, podczas którego przechodziła kryzys egzystencjalny i porzuciła świat fantazji. Wkrótce jednak powróciła do rysowania i odkryła miłość do komiksów japońskich. Przez dwa lata studiowała w Akademii Mody i Stroju, skończyła także Rzymską Szkołę Komiksu. W 2000 roku zaczęła studiować i rozwijać swój styl związany z mangą, ale bardziej zachodni. Współpracuje również jako ilustratorka przy różnych komiksach i grach w USA. Od kilku lat jest związana z włoską redakcją miesięcznika "W.I.T.C.H.” oraz "Wróżki", dla których tworzy komiksy, okładki i inne ilustracje.

BYŁA OBECNA NA ZLOTACH:
+ I ZLOT FANÓW W.I.T.C.H. w 2003 roku
+ II ZLOT FANÓW W.I.T.C.H. w 2004 roku
+ III ZLOT FANÓW W.I.T.C.H. w 2005 roku


~ GIANLUCA PANNIELLO ~

Gianluca Panniello to bardzo utalentowany autor komiksów. Urodził się 4 czerwca. Od wielu lat współpracuje z firmą Walt'a Disney'a. Rysuje komiksy do czasopisma "Kaczor Donald”, "Myszka Miki” i innych. W 2001 roku rozpoczął pracę dla redakcji "W.I.T.C.H.", dla której rysuje i projektuje okładki oraz komiksy. W 2004 roku stworzył Mini W.I.T.C.H. – humorystyczną wersję miniaturowych Czarodziejek, za którą w 2005 roku otrzymał disnejowską nagrodę "Złotej Myszki Miki” w kategorii najlepszego projektu książkowego. Co roku odwiedza nasz kraj i świetnie bawi razem z nami na Zlotach. Spod jego rąk wyszły takie komiksy jak: "Planeta Chłopców", "Caleb i Elyon - Przeznaczenie" oraz mnóstwo okładek i innych ilustracji do komiksu o Czarodziejkach.

BYŁ OBECNY NA ZLOTACH:
+ II ZLOT FANÓW W.I.T.C.H. w 2004 roku
+ III ZLOT FANÓW W.I.T.C.H. w 2005 roku
+ IV ZLOT FANÓW W.I.T.C.H. w 2006 roku
+ V ZLOT FANÓW W.I.T.C.H. w 2007 roku


~ ELISABETTA MELARANCI ~

Elisabetta Melaranci studiowała w Międzynarodowej szkole Komiksu. Podczas nauki w Akademii Disney'a stworzyła wiele znanych historyjek i komiksów. Specjalizowała się w rysowaniu bohaterów klasycznych i animowanych, takich jak: "Kim Possible”, "Lloyd In Space”, "Teamo Supremo”. Elisabetta uczestniczyła w realizacji wielu komiksów filmowych, jednorazowych produktach oraz koloryzacji ("Potwory i spółka”, "Lilo i Stitch’, "Planeta Skarbów”, "Brat Niedźwiedź”, "Kurczak Mały"). Elisabetta kilka lat temu rozpoczęła współpracę przy komiksach "Kaczor Donald” i "W.I.T.C.H.” oraz "Wróżki".

BYŁA OBECNA NA ZLOTACH:
+ IV ZLOT FANÓW W.I.T.C.H. w 2006 roku
+ V ZLOT FANÓW W.I.T.C.H. w 2007 roku


~ MONICA CATALANO ~

Monica Catalano zaczęła ogólną współpracę z czasopismem "W.I.T.C.H." w 2003 roku. Od 2007 roku specjalnie dla polskiego wydania magazynu "Styl W.I.T.C.H. tworzy ilustracje i komiksy. Jest dumna z tego, że może tworzyć specjalnie i tylko dla polskich fanów. Jej ulubioną Czarodziejką jest Hay Lin, ponieważ jest wesoła i lekka jak powietrze.

BYŁA OBECNA NA ZLOTACH:
+ VI ZLOT FANÓW W.I.T.C.H. w 2008 roku