~ ZENITH ~


Rodzinną planetą Tecny jest Zenith, która rozwija się z galaktyczną prędkością. Najbardziej zaawansowane cuda techniki znane na całym świecie wywodzą się właśnie od najwybitniejszych umysłów wychowanych na tej planecie. Wszystko na Zenithcie zostało skonstruowane tak, aby ułatwić życie jej mieszkańcom: znajdziemy tu nie tylko wysoko zaawansowaną komunikację, ale również technologicznie ulepszone domy i roboty, które pomagają swoich właścicielom w codziennych obowiązkach. Jak wiele innych planet w Magicznym Wymiarze ta również jest królestwem rządzonym przez potężnego władcę - Cryosa.

WIĘCEJ OZENITH
~ ELECTRONIO ~

Electronio jest rodzonym ojcem Tecny, a pierwszy raz mamy możliwość go poznać dopiero podczas misji z Legendarium (odc. 151 "Zakochany potwór"). Na pierwszy rzut oka wydaje się być ciepłym, atrakcyjnym i dobrze wychowanym mężczyzną, który ma wyjątkową skłonność do opowiadania o rzeczch, które go fascynują. Ponad wszystko ceni sobie inteligencję swojego rozmówcy i jest bardzo troskliwy wobec córki: bywa, że w nadmierny sposób stara się sprawdzać wszystkich znajomych Tecny, aby mieć pewność, że jego jedyna pociecha jest w dobrym towarzystwie. W polskiej wersji znany jako Elektroniusz.

WYSTĄPIŁ:
❥ SEZON 6 ODC.21 (ODC.151 "ZAKOCHANY POTWÓR")
❥ SEZON 7 ODC.12 (ODC.168 "CZARODZIEJSKIE ZWIERZĘ DLA TECNY")
~ MAGNETHIA ~

Magnethia to ukochana matka Tecny, którą poznajemy dopiero w szóstym sezonie, przy okazji organizowania imprezy Dnia Matki w szkole Alfea (odc. 144 "Mythix"). Następnym razem, już u boku męża Electronio, mamy okazję poznać ją nieco bliżej, kiedy to jej córka Tecna zaprasza przyjaciółki do swojego rodzinnego domu. Magnethia jest uroczą, ciepłą i wyjątkowo kochaną osobą, której można by twierdzić, że technologiczny krajobraz wcale nie pasuje.

WYSTĄPIŁA:
❥ SEZON 6 ODC.14 (ODC.144 "MYTHIX")
❥ SEZON 6 ODC.21 (ODC.151 "ZAKOCHANY POTWÓR")
❥ SEZON 7 ODC.12 (ODC.168 "CZARODZIEJSKIE ZWIERZĘ DLA TECNY")


MEGAWPADKA | W komiksowej wersji rodzice Tecny przedstawieni zostali jako władcy Zenithu, mimo że od samego początku serialu Tecna nie była postrzegana jako księżniczka - kilka razy było to wyraźnie podkreślane. W komiksie pojawili się razem jedynie raz, a ich wygląd bardzo różnił się od tego w 7 sezonie serialu.


AUTOR: TEYAQ


« POWRÓT «