~ BLIŹNIACZA WRÓŻKA ~

❥ AMORE WRÓŻKA MIŁOŚCI [ODC. 31 "MAGICZNE POŁĄCZENIE"]
Amore to wróżka miłości, nawiązała bliźniacze stosunki ze Stellą. Amore jest bardzo romantyczna, wrażliwa i ufna. Wierzy w szczerą miłość od pierwszego wejrzenia, ale nie odmówi sobie czasem rzucić jakiegoś zaklęcia, by pomóc dwójce wstydliwych zakochanych zrobić krok do przodu. Pojawia się w drugim, trzecim, a następnie dopiero w szóstym sezonie, kiedy razem z przyjaciółkami powraca do Alfea.
~ LOVE&PET ~

❥ PUDELEK GINGER [ODC. 81 "OSTATNIA CZARODZIEJKA NA ZIEMI"]
Ginger to biały pudelek należący do Stelli. Zwierzaki z Love&Pet powstały z zaczarowanych pluszaków i występują jedynie w czwartej serii. Ginger uwielbia być w centrum uwagi, przebierać się i chwalić swoim stylem. Często rywalizuje z Milly o zainteresowanie u Kiko. Piesek posiada zaplecione trzy urocze koczki, zawiązane dwiema gumeczkami z serduszkiem i jeden zieloną kokardą. Ma także fioletowe oczy i diamencik na szyi w tym samym kolorze.
~ SELKIE ~

❥ ILLIRIS STRAŻNICZKA BRAMY SOLARII [ODC. 111 "POŁYSKUJĄCE MUSZLE"]
Illiris to miniaturowa syrenka, którą czarodziejki poznają podczas ataków złych mocy na oceany i występuje jedynie w piątej serii. Jest strażniczką bramy do oceanów świata Solaria. Jej moc została skradziona przez Tritannusa, ale zwróciła ją jej Stella, z którą nawiązała bliźniaczą więź. Illiris to selkie w kolorze pomarańczowym z żółtymi włosami. Jej ogon jest w pomarańczowo-żółte pasy, a na głowie nosi kryształ w kształcie gwiazdy. Na jej czole widnieje znak dużej gwiazdy i trzech mniejszych.
~ CZARODZIEJSKI ZWIERZAK ~

❥ SHINY [ODC. 166 "WINX W PUŁAPCE"]
Shiny (w polskiej wersji Błystka) jest feniksem, którego poznajemy w siódmym sezonie. Nawiązała bliźniaczą więź ze Stellą w trakcie walki z kłusownikami w ich kryjówce. Shiny potrafi wydobywać z siebie światło słoneczne i rozświetlać mrok swoim blaskiem. Ptak ten jest bardzo próżnym stworzeniem, które uwielbia się stroić i ku niezadowoleniu Stelli ma słabość do Brandona oraz do biżuterii, którą się zajada, jak cukierkami.« POWRÓT «