~ PRZEMIANY & MOCE ~

Stella jest czarodziejką słońca i księżyca, a więc mocą, którą posiada jest blask światła. Po przemianie ma na sobie komplet ze spodenkami w pomarańczowym kolorze oraz włosy związane w dwa kucyki. Dodatkami stają się bransolety i opaska na włosach w turkusowym odcieniu.
~ CHARMIX ~

Charmix obudziła w sobie w momencie gdy przeprosiła Laylę za swoje zachowanie i zaprosiła ją do wspólnej zabawy w pokaz mody (odc. 47). Jej broszka Charmix wygląda jak lusterko z pomarańczowym oczkiem, a także niebiesko-pomarańczowa torebka z wzorem słońca i księżyca.
~ ENCHANTIX ~

Enchantix otrzymała, gdy uratowała życie swojego ojca na rodzinnej planecie Solaria. To poświęcenie wystarczyło by zasłużyła na nowe moce (odc. 60). Stella po przemianie ma pomarańczową bluzkę z dużym dekoltem, a także pomarańczowo-różową mini spódniczkę. Dołączone do zestawu dodatki to kryształowe spinki, diadem, wisiorek z gwiazdą oraz przeźroczyste długie rękawiczki.
~ BELIEVIX ~

Believix otrzymała równocześnie z pozostałymi Winx (odc. 85). Było to tuż po tym, jak Roxy uwierzyła w magię i w czarodziejki. Po transformacji ma na sobie ciemno pomarańczową bluzeczkę oraz spódniczkę z różową falbanką. Do kompletu posiada krótkie kozaki na obcasie oraz skarpety za kolana. Skrzydła, które są w odcieniach różu, pomarańczy i fioletu posiadają gwiezdny wzór.
~ SOPHIX ~

Dzięki Darowi Mądrości, który nosi nazwę "Kropla Światła", mogła dokonać przemiany Sophix (odc. 97). Dar ten posiada moc nadziei, która nie może wygasnąć. Po przemianie posiada pomarańczowy top z różowymi zwiewnymi rękawkami oraz rękawiczkami bez palcy. A także mini spódniczkę w kolorze zielonym. Jej skrzydła zmieniają kolor na zielono-różowy.
~ LOVIX ~

Lovix otrzymała, dzięki Darowi Serca, który dodaje odwagi, a jego nazwa to "Kryształowy Blask". Po raz pierwszy przemiany dokonuje podczas wyprawy do królestwa Aurory (odc. 100). Ma na sobie wówczas pomarańczowy komplet z pastelowo różowymi wstawkami, a także z błękitnym futerkiem.
~ HARMONIX ~

Winx, aby zdobyć Harmonix musiały wziąć udział w magicznych zawodach na planecie Graynor. Tam nagrodą była moc zwana Klucz Natury, a dzięki niej mogły otworzyć Księgę Sirenix. Po jej otwarciu Strażniczki Sirenixu podarowały Winx przemianę Harmonix (odc. 110). Po przemianie ma pomarańczową sukienkę ze zwiewną chustą z tyłu. A także buty na obcasie ze wstążkami. Dodatkami w tym stroju są opaska z muszelką i rozgwiazdą, a także różowa gumka do włosów.
~ SIRENIX ~

Sirenix otrzymuje wraz z pozostałymi Winx, po dotarciu do Źródła Sirenix i przekroczeniu bramy Nieskończonego Oceanu (odc. 117). Stella po transformacji posiada ciemno pomarańczowy kostium z tiulową fioletową spódniczką oraz rajstopy wyglądające jak kolorowe łuski. Idealnym dodatkiem do tej podmorskiej przemiany jest spinka składająca się z trzech rozgwiazd w fioletowym kolorze. Na włosach ma też fioletowe pasemka, które pod wodą mienią się na zielono niczym rybie łuski.
~ BLOOMIX ~

Furtką do zdobycia mocy Bloomix było podarowanie swoim przyjaciółkom przez Bloom cząstki Smoczego Płomienia. Po pokazaniu odwagi, zaradności i poświęcenia czarodziejka budzi w sobie moc Bloomix. Stelli udało się to wspólnie z Laylą podczas wspólnej akrobacji (odc. 135). Posiada wówczas pomarańczowo-fioletową zbroję oraz wzorzyste wiśniowe rajstopy. Włosy ma związane pomarańczową wstążką w jeden kucyk. Dodatkiem w tym komplecie staje się diadem z błękitnym kamieniem.
~ MYTHIX ~

Winx otrzymują tę moc po przekroczeniu bramy Legendarium (odc. 144).

« POWRÓT «