~ SEZON I ~

❥ ODC. 1 "NIESPOTYKANE ZDARZENIE" ❥ ODC. 2 "WITAMY W MAGIX"
Stellę poznajemy podczas jej ucieczki przed wiedźmami Trix, które chciały odebrać jej pierścień Solarii, myśląc, że ukryła w nim Płomień Smoka - najpotężniejszą siłę w całym magicznym wymiarze. Czarodziejka w czasie tej ucieczki trafia do Gardenii, do miejsca, w którym zamieszkiwała Bloom. Stella widząc potencjał nowej koleżanki zabiera ją do szkoły dla wróżek Alfea. Na miejscu poznają pozostałe czarodziejki z Klubu Winx. Stella opowiada przyjaciółkom, że jest od nich o rok starsza, a to nie jest jej pierwszy rok w szkole. Poprzednim razem została wydalona za spowodowanie wybuchu w laboratorium.

❥ ODC. 5 "KOSZMARNA RANDKA"
Początkowo wiedźmy Trix nie dają Stelli spokoju i kierując się przekonaniem iż w jej pierścieniu jest moc, której szukają, wreszcie udaje im się go zdobyć. Po tym, jak dociera do nich, że się pomyliły, czarodziejka odzyskuje amulet, ale to wcale nie koniec problemów z tymi czarownicami.

❥ ODC. 17 "UKRYTE TAJEMNICE"
Stella jest załamana, kiedy dowiaduje się, że jej rodzice się rozwodzą, a królestwo Solarii zostaje podzielone. Nie potrafi pogodzić się z tą okropną decyzją jej rodziców. Podobnie zdradzona czuje się w momencie, gdy okazuje się, że chłopak, którego darzyła uczuciem okłamał ją. Wychodzi na jaw, iż książę Sky jest tak naprawdę giermkiem Brandonem. Stella zrozumiała dlaczego mężczyźni postanowili się zamienić, ale nie mógł do niej dotrzeć fakt, dlaczego chłopak, którego tak mocno kochała ją oszukał. Czarodziejka po wielu nieprzespanych i przepłakanych nocach wreszcie wybacza Brandonowi i oboje przyrzekają sobie miłość oraz uczciwość.
~ SEZON II ~

❥ ODC. 30 "KSIĘŻNICZKA AMENTHIA" ❥ ODC. 31 "MAGICZNE POŁĄCZENIE"
Stella, Bloom, Layla, Brandon i Sky wyruszają na ratunek małym wróżkom Pixie, które więzi Lord Darkar. Trafiają do podziemnej krainy zwanej Downland. W państwie tym Królowa Amentia poszukuje kandydata na męża. Ku niezadowoleniu Stelli idealnym małżonkiem, według królowej, staje się Brandon. Kiedy przyjaciele starają się odbić ukochanego Stelli między czarodziejką a wróżką miłości Amore naradza się magiczna bliźniacza więź. Amore staje się bardzo pomocna, bo dzięki swoim mocom uświadamia Amentii, kogo tak naprawdę skrycie kocha, a jej zainteresowanie Bradonem znika.

❥ ODC. 47 "POTĘGA MAGIX"
Któregoś dnia podczas wpólnych wakacji Layla proponuje Stelli wysłanie pocztówki do rodziców i opisanie tego, co się działo. Stella w gniewie rzuca kilka przykrych słów i odchodzi. Layla dopiero później dowiedziała się, że rodzice Stelli się rozwodzą i to wcale nie był dobry pomysł. Kiedy czarodziejce przechodzi gniew przeprasza Laylę za swoje uniesienie i proponuję wspólną zabawę w pokaz mody. Właśnie wtedy za swoją szczerość otrzymuje Charmix.
~ SEZON III ~

❥ ODC. 53 "BAL KSIĘŻNICZKI" ❥ ODC. 54 "ZNAK VALTORA"
Stella wybiera się na swoją rodzinną planetę Solaria na "Bal księżniczki", który organizowany jest specjalnie dla niej. Poznaje tam Cassandrę - aktualną partnerkę swojego ojca, a także jej córkę Chimerę. Czarodziejce od samego początku nie podobają się ani przyszła macocha ani przeszywana wredna siostra. Stella wyczuwa coś podejrzanego w ich zachowaniu i próbuje dowiedzieć się co jest grane. Przez swoją ciekawość zostaje przemieniona w potwora. Za sprawą Cassandry ojciec czarodziejki nie rozpoznaje swojej jedynej córki i nakazują ją zabić. Zrozpaczona księżniczka ucieka i szuka pomocy u swoich przyjaciółek.
❥ ODC. 56 "LUSTRO PRAWDY"
Winx niedługo później przełamują klątwę i przywracają Stelli poprzedni wygląd za pomocą Zwierciadła Prawdy. Czarodziejka Słońca i Księżyca nie daje za wygraną i postanawia znaleźć sposób, aby złamać zaklęcie ciążące na królu Radiusie. Niestety z wielki bólem serca przez pewien czas musi omijać rodzinną planetę z daleka.

❥ ODC. 60 "NIECZYSTA GRA"
Wkrótce razem z przyjaciółkami wyrusza na Eraklyon, na przyjęcie organizowane przez Sky'a i jego rodziców. Obecne są na nim wszystkie ważne osobiście z Wymiaru Magii, w tym także król Radius i hrabina Cassandra z córką. Dochodzi tam do zamieszek, w wyniku których pałacowe smoki zaczynają szaleć. Jeden z nich atakuje Radiusa, ale na ratunek rusza mu Stella. Dzięki swojemu poświęceniu budzi w sobie nową moc - Enchantix. Za pomocą magicznego pyłu zdejmuje klątwę rzuconą przez Cassandrę.

❥ ODC. 74 "KRYSZTAŁOWY LABIRYNT"
Podczas wyprawy po Wodne Gwiazdy, które były potrzebne do pokonania Valtora, czarodziejka stanęła przed bardzo wielkim poświęceniem. Musiała wybrać pomiędzy piękną twarzą a skazaniem na wieczną brzydotę. Jeśli wybrałaby to pierwsze nigdy nie przeszłaby próby i nie zdobyłaby Wodnych Gwiazd. Na szczęście dla Stelli ważniejsze od jej piękna było uratowanie świata przed złem. Arcana widząc nieszczęście wypisane na "nowej" twarzy Stelli i doceniając jej poświęcenie, przywróciła jej dawny wygląd.
~ SEZON IV ~

❥ ODC. 81 "OSTATNIA CZARODZIEJKA NA ZIEMI"
W Gardenii czarodziejka razem z przyjaciółkami stara się przywrócić wiarę w magię wśród mieszkańców Ziemi. Winx wpadają na pomysł założenia sklepu z magicznymi zwierzątkami, a jeden z nich staje się pupilkiem Stelli. Pudelek Gigner uwielbia modę, tak samo jak jego właścicielka i bardzo chętnie przymierza nowe ciuszki. Większość czasu spędza w sklepie Love&Pet na zabawach z przyjaciółmi.

❥ ODC. 84 "CZARODZIEJKA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE"
Winx otrzymują moc Believix tuż po tym, jak Roxy zaatakowana przez Czarnoksiężników z Czarnego Kręgu zaczyna wierzyć w magię i wróżki. Wiara Roxy emanuje tak olbrzymią energią, że wszystkie czarodziejki zdobywają nową przemianę.
❥ ODC. 88 "PIOSENKA MUSY" ❥ ODC. 89 "KLUB WINX NA ZAWSZE"
Stella dodatkowo otrzymuje czar Brzasku Światła/Oceanu Światła, dzięki któremu pomaga innym odprężyć się i uspokoić, dzięki czemu nerwowa atmosfera i zły humor szybko znikają. Użyła tej mocy na zestresowanym biznesmenie, który nie chciał dać walnego dnia swojemu pracownikowi. Później uspokoiła policjantów, którzy nie potrafili dostrzec tego, iż Winx są czarodziejkami i że pomogły w schwytaniu bandytów.

❥ ODC. 83 "PREZENT MITZI" ❥ ODC. 86 "BIAŁY KRĄG"
Brandon przez przypadek ratuje Mitzi z opresji, a ta z wdzięczności całuje go w policzek. Widząc reakcję Stelli wredna dziewczyna dalej kontynuuje zaloty. Brandon jednak stanowczo się przed nimi broni. W późniejszym czasie Mitzi ponownie próbuje poderwać chłopaka Stelli, ale czarodziejka nie daje za wygraną. Kiedy Mitzi w Frutti Music Bar zaczyna śpiewać piosenkę dla Brandona, Stella czym prędzej przejmuje pałeczkę i śpiewa z jeszcze większym uczuciem.

❥ ODC. 97 "W KRÓLESTWIE DIANY" ❥ ODC. 100 "MROŹNA WIEŻA"
Dzięki Darom Przeznaczenia czarodziejka (wspólnie z innymi Winx) dokonuje przemiany Sophix, a w późniejszym czasie Lovix. Wróżki używają każdej z przemian tylko jeden raz.

« POWRÓT «