~ BLIŹNIACZA WRÓŻKA ~

❥ CHATTA WRÓŻKA GADULSTWA [ODC. 33 "TAJEMNICZY GŁAZ"]
Chatta to wróżka konwersacji, która nawiązała bliźniaczą więź z Florą. Chatta wiele razy może mówi za dużo i bez zastanowienia co jej ślina na język przyniesie, ale jest bardzo pomocna. To właśnie dzięki jej poradom Flora odważyła się wyznać swoje uczucia do Helia. Chatta jako jedyna rozumie co ma do przekazania mała Piff i często tłumaczy jej "dziecięce bełkoty". Poznajemy ją w drugim sezonie, później występuje w trzecim i w szóstym.
~ LOVE&PET ~

❥ KOTEK COCO [ODC. 81 "OSTATNIA CZARODZIEJKA NA ZIEMI"]
Coco to różowy kotek należący do Flory. Zwierzaki z Love&Pet powstały z zaczarowanych pluszaków i występują jedynie w czwartym sezonie. Coco to wielki pieszczoch, uwielbia gdy jego właścicielka go przytula i głaszcze. Posiada różowe futerko, turkusowe oczy i ciemno różową grzywkę. Na głowie nosi zieloną opaskę z dwoma białymi kwiatami. Na szyję została mu założona obróżka z zawieszką.
~ SELKIE ~

❥ DESIRYEE STRAŻNICZKA BRAMY LINPHEI [ODC. 115 "SZTUCZKI TRIX"]
Desiryee to miniaturowa syrenka, którą czarodziejki poznają podczas ataków Tritannusa na oceany i która pojawia się tylko w piątej serii. Desiryee to strażniczka bramy do Oceanu Kwiatów - największego oceanu na Linfea. Niestety jej magiczną moc kradnie Tritannus, ale na szczęście szybko udaje jej się odnaleźć swoją bliźniaczą połówkę - Florę. Kiedy się spotykają nawiązują magiczny kontakt i ta energia leczy Desiryee. Selkie posiada zielone oczy, żółte włosy i różowy ogon, na którym widać kwieciste znaki. Na głowie nosi różową czapeczkę z dwoma kwiatami, a na jej czole również widnieje symbol kwiatu.
~ CZARODZIEJSKI ZWIERZAK ~

❥ AMAROK [ODC. 163 "UWAGA, WILK!"]
Amarok to przywódca stada Magiwilków z Linphei, którego poznajemy w siódmym sezonie. Jest odważny, dzielny, zawsze gotowy, aby bronić najbliższych, a przyjaciele mogą na niego liczyć. Kiedy jednak zagrożenie jest daleko, ten dostojny wilk zamienia się w rozbrykanego szczeniaczka, który bez przerwy by się bawił. Nawiązuje on bliźniaczą więź z Florą podczas wyprawy ratunkowej czarodziejek na Linpheę.
« POWRÓT «