~ KARAQ ~

Dzielna i wytrwała witchowa fanka sprzed lat, która dalej (choć już nieco rzadziej) zagląda do nas i stara się służyć pomocą. Spod jej zdolnych rączek wyszło kilka umieszczonych na MagicWitch.pl streszczeń komiksów oraz opisy postaci. Jestem jej niezmiernie wdzięczna za pamięć o W.I.T.C.H. i za każdą najmniejszą uwagę.

~ HALISS ~

Haliss prowadziła kiedyś wspaniałego bloga, niestety jakiś czas temu zaprzestała swojej witchowej działalności. Na szczęście jednak czasem do nas zagląda i wysyła swoje prace, spostrzeżenia, uwagii... Przekazała mi również zawartość swojego niesamowitego bloga - naprawdę dziękuję za zaufanie! Staram się korzystać z jej prac i umieszczać je stopniowo na stronie, aby słuch o niej nie zaginął i aby wszyscy mogli poznać jej witchową pracę.

~ HITOMI ~

Dziewczyna, która tętni życiem, a swój nieokiełznany temperament przelewa na klawiaturę tworząc na stronę opisy postaci i miejsc. Z całych sił i w każdej chwili wolnego czasu stara się pomagać udoskonalać stronę, zawsze służy radą i pomocą we wszelkich dziedzinach. Dzielnie działa również na Witch.blog, gdzie tworzy przepiękną grafikę do pobrania. Wiele jej prac znajdziecie także w galerii, szczególnie są to właśnie pngsy. A ja jej za to wszystko serdecznie dziękuję!

~ PHAREA ~

Serdeczne podziękowania i ukłony również w stronę naszej koleżanki Pharei, od której dostałam francuski numer W.I.T.C.H. z 2010 roku. Bardzo jestem z tego powodu szczęśliwa i starałam się odwięczyć jak tylko mogłam. Pharea przygotowała również kilka opisów postaci na stronę i pomogła mi odnaleźć masę błędów, dzięki czemu MagicWitch.pl prezentuje się o wiele lepiej!

~ MAQU ~

Jeden z niewielu chłopaków w naszych skromnych witchowych progach. MaQu jest naprawdę pomocny - napisał dla strony kilkanaście bardzo obszernych i wspaniałych streszczeń komiksów, wydań specjalnych, a także odcinków serialu! Jestem mu naprawdę za to wdzięczna. Razem zrobimy o wiele więcej! Dziękuję z całego serca!

~ ŚMIETANKA ~

Wesoła, pełna życia dziewczyna, która stara się nam pomagać jak tylko potrafi najlepiej. Dzięki niej na stronie mamy kilka opisów postaci, miejsc a także streszczenia komiksów oraz serialu "W.I.T.C.H.". Dziękuję najmocniej za poświęcony czas!