~ SILVER DRAGON ~


Silver Dragon lub po prostu Srebrny Smok to restauracja z kuchnią orientalną prowadzona przez rodzinę Lin. Została założona przez ojca Czarodziejki Powietrza. Rodzina Lin mieszka na piętrze tuż nad restauracją, dzięki czemu codziennie mogą obsługiwać gości bez względu na porę. Hay Lin bardzo często pomaga rodzicom w domowym biznesie, a sam lokal jest od lat chętnie odwiedzany przez wszystkich mieszkańców Heatherfield.

~ PAŃSTWO LIN ~

Joan Lin i Chen Lin to właściciele restauracji "Srebrny Smok". Oboje ciężko pracują, aby zapewnić sobie dobrobyt i szczęście. Chen Lin zajmuje się rachunkami i sprawami organizacyjnymi, a Joan Lin pomaga kucharzowi, dba o czystość lokalu i zadowolenie klientów. Codziennie po szkole pomaga im także ich córka Hay Lin, która obsługuje klientów jako kelnerka. /więcej/

~ FANG ~

Kucharz w restauracji "Srebrny Smok". Wesoły i zawsze pogodny, często widzi więcej niż ludzie pokazują i służy dobrą radą.

WYSTĄPIŁ:
❥ NR 35-36 (WSPOMNIENIE LATA)
❥ NR 195 (SERCE OJCA)

~ WESLEY HAMP ~

Uroczy młodzieniec, którego Hay Lin poznaje w restauracji. Ojciec Wasley'a nosi imię Arnold i pochodzi z Heatherfield. Za to matka Mei Yang urodziła się w Pekinie. Chłopak gra na flecie bocznym w kapeli wraz ze swoim wujem. Cały zespół miał przygrywać do kolacji w "Srebrnym Smoku". Kiedy Wesley zagubił się szukając jej, Hay Lin biorąc go za rockowca, pokierowała go w przeciwną stronę, przez co spóźnił się na występ. Mimo tego małego nieporozumienia dwójka ta bardzo się polubiła. Spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Niestety Wesley musiał wyjechać z Heatherfield, ale zostawił Hay Lin mały prezent - piosenkę napisaną specjalnie dla niej. Widują się od czasu do czasu, a ich przyjaźń staje się głębsza z każdym spotkaniem.

WYSTĄPIŁ:
❥ NR 203 (MOJA MUZYKA TO TY)
❥ NR 209 (ZWIERZAKI GÓRĄ!)


AUTOR: TEYAQ


« POWRÓT «