~ MORZE ~~ JASKINIA MUSZLI ~


~ LATARNIA MORSKA ~


BENJAMIN CRANE -

WODNY CIEŃ -

~ WYSPA SYREN ~


Nie jest zaznaczona na mapie (jest zbyt mała i trudno ją odnaleźć), ale znajduje się niedaleko Heatherfield. Wyspa Syren to tajemnicze i dość magiczne miejsce. Jest niezamieszkana, ale Czarodziejki poznały tam iluzje osób, które były ważne w ich życiu tylko nieco odmienione. Ludzie opowiadają różne plotki na jej temat: zjawy, potwory, istoty o syrenim wyglądzie, ale jak na razie nikt nie znalazł na nie dowodu. Chociaż wyspa jest niezamieszkana przez ludzi i nieco jałowa, jest to część rezerwatu, ponieważ swój dom mają tutaj różne gatunki ptaków. Mimo to jest groźnym miejscem. Ilekroć razy ktoś zbliży się do wyspy widoczność spada do zera za pomocą mgły. Podobno w ten sposób broni się ona przed intruzami. Dawniej wyspa była tylko miejscem na latarnie morską, ale wkrótce potem została zalana przez morskie fale i latarnia znalazła się pod wodą, świecąc w ciemnościach. Latarnik dotarł do brzegu Heatherfield, ale mówi się, że jego duch wciąż oświetla statkom drogę.

KONRAD - Znamienity fotograf, który (jak się wydawało) żyje i pracuje na Wyspie Syren. Ma pół długie brązowe włosy i bródkę. Nosi okrągłe okulary i ma piwne oczy. Konrad fotografuje głównie dzikie zwierzęta, żyjące na wyspie. Nie toleruje braku kultury i dyscypliny, nie lubi, gdy przeszkadza mu się w pracy. Na swojej drodze spotkała go Taranee, ale okazał się być iluzją. Był łudząco podobny do jej znajomego z Sesamo.

PANI LOWITT - Urocza pani mieszkająca na Wyspie Syren. Ma krótkie, kręcone włosy o kasztanowej barwie i błękitne oczy. Jest bardzo podobna do biologicznej mamy Irmy. Ma trójkę dzieci: Rose, Anthonego i Rudolpha. Jest wnuczką słynnego poety, Thomasa Lowitta. Niestety okazała się być tylko złudzeniem, spowodowanym pragnieniem Irmy.

ROSE - Rose ma krótkie, czarne włosy i błękitne oczy. Gdyby nie włosy, byłaby niemal identyczna jak Elyon. Jest beztroską dziewczynką, która całymi dniami spaceruje po łąkach i zbiera kwiaty. Uwielbia zajadać na podwieczorek ciasto upieczone przez jej mamę, a popija je szklanką zimnego mleka. Niestety okazała się być tylko złudzeniem wywołanym przez Cornelię, która tęskniła za przyjaciółką.

RUDOLPH - Galopując beztrsoko na białym wierzchowcu niczym książę zjawił się przed obliczem Hay Lin. Chłopak bardzo nieśmiały, uroczy, z twarzy podobny do sympatii Czarodziejki Powietrza - Erica. Podobnie jak inni mieszkańcy Wyspy Syren istniał tylko w wyobrazni dziewczyny.

ANTHONY - Młody kompozytor i najstarszy prawnuczek wspaniałego poety - Thomasa Lowitta. Napisał piękną melodię zatytułowaną "Syreny", która przypomina ostatni kawałek Matta, napisany dla Cobalt Blue. Anthony ma pół długie blond włosy i błękitne oczy. Gdyby nie barwa włosów i oczu, byłby niemal taki sam, jak Matt. Jest bardzo radosnym i wrażliwym chłopcem. Niestety był jedynie wytworem wyobraźni Will.


WYSTĄPILI: ❥ NR 113-114 ("WYSPA WSPOMNIEŃ")


AUTOR: TEYAQ


« POWRÓT «