~ LODOWISKO ~


Lodowisko znajduje się w miejscu dotychczas nieokreślonym. Oprócz tego, że jest naprawdę duże, niczym się nie różni od reszty takich placówek; krzesła, barierki i tona lodu. W tym miejscu Cornelia uczęszcza na zajęcia jazdy figurowej wraz z Venus Sanders i jej przyjaciółkami. Ich nauczycielką jest Pani Finney – Surowa, aczkolwiek wspaniała kobieta.

~ TRENERKA FINNEY ~

Uczy łyżwiarstwa figurowego. Jest wymagająca, surowa, zrównoważona oraz odpowiedzialna, - a zarazem miła i inteligentna. Pokłada nadzieje w swoich uczniach, a jej pupilką jest Cornelia. Umie się zdenerwować, kiedy nasza strażniczka ziemi opuszcza zajęcia bez powodu, ale bez zawahania potrafi pomóc dziewczynie, kiedy przydarzy jej się jakiś mały wypadek na lodzie.

WYSTĄPIŁA:
❥ NR 77-78 ("TRZEPOT SKRZYDEŁ")
❥ NR 83-84 ("ŻADNEJ NADZIEI")
❥ NR 87-88 ("ZAWSZE RAZEM")
❥ NR 105-106 ("INNA MUZYKA")

~ VENUS SANDERS & PRZYJACIÓŁKI ~

Skoro dosłownie wszędzie można spotkać osoby, które działają ludziom na nerwy, to tutaj też ich nie mogło zabraknąć. Irytujące, zadufane w sobie, egoistyczne przyjaciółeczki, które potrafią zepsuć humor jedynie swoją obecnością. Dokuczają na każdym kroku zdolnej Cornelii. Venus jest największą rywalką Czarodziejki Ziemi w drużynie. Występują bardzo rzadko, więc ciężko powiedzieć o nich coś więcej.

WYSTĄPIŁY:
❥ NR 83-84 ("ŻADNEJ NADZIEI")
❥ NR 87-88 ("ZAWSZE RAZEM")


AUTOR: TEYAQ


« POWRÓT «