~ BASEN I OŚRODEK SPORTU ~


Ośrodek sportu to nic innego jak miejsce, w którym można zapracować sobie na porządne mięśnie, ale również odpocząć i zabawić się. Znajdziemy tutaj siłownię, basen, salę fitness i wiele innych. Basen to ulubione miejsce relaksu Will. Każdego dnia po szkole wybiera się tutaj by odpocząć, pomyśleć i żeby ćwiczyć na zawody. Czasem spotyka się w tym miejscu z dziewczynami i razem siedząc w kawiarii dyskutują o wydarzeniach z danego dnia.

~ KARL DEPLERSUN ~

Trener zawodników pływackich. Pierwszy trener Will, który od zawsze był bardzo wymagający. Stara się, aby wszyscy jego zawodnicy byli jak najlepsi. Jest dobrze zbudowany i ma mocne płuca (krzyczy strasznie głośno i bez przerwy!). Mimo, że czasem trochę marudzi, to bez niego nasza Will na pewno nie zdobyła by tak świetnych wyników w pływaniu.

WYSTĄPIŁ:
❥ NR 47-48 (ZAUFAJ MI)
❥ NR 189 (MAGICZNY TEST)

~ BILL & VERONICA ~

Bill pracuje w kawiarni na basenie. To bardzo uprzejmy znajomy Powierniczki Serca. Podobnie jak Veronica, która jest pomocnicą trenera Will. Pod tę dwójkę podszyli się Cedric i ślepo wierząca mu Elyon, zwabiając Will w pułapkę. Na szczęście ani Billowi ani Veronice nic się nie stało, a o całym zdarzeniu nie mają pojęcia.

WYSTĄPILI:

~ MANDY ANDERSON ~

Mandy jest w wieku Matta i jest jego najlepszą przyjaciółką z dzieciństwa. Matt, kiedy byli młodsi napisał dla niej piosenkę pt.„Mandy”, ale oprócz przyjaźni nic więcej ich nigdy nie łączyło. Will na początku nie darzyła sympatią dziewczyny, ponieważ uważała, iż nowa znajoma chce jej odbić chłopaka. Mandy, tak jak Will uwielbia pływać. Przez jakiś czas chodziły razem na zajęcia. Na jednym z treningów, gdzie miało okazać się, która z nich pojedzie na zawody niespodziewanie zwyciężyły obie. Strażniczka Kondrakaru nie była tym zachwycona. Na samych zawodach jednak Mandy nie chciała płynąc z powodu problemów rodzinnych. Jej rodzice chcieli się rozwieść, dziewczyna była załamana. Will bardzo dobrze rozumiała koleżankę, ponieważ jakiś czas wcześniej przeżywała coś podobnego. Po szczerej rozmowie Will zrozumiała, że Mandy wcale nie jest taka zła i namówiła ją do wzięcia udziału w zawodach. Dzięki uprzejmości Czarodziejki dziewczyna wygrała. Odtąd żyją w bardzo przyjaznych stosunkach.

WYSTĄPIŁA:
❥ NR 47-48 (ZAUFAJ MI)
❥ NR 51-52 (TRUDNA PRAWDA)

~ DAVID ~

David to nowy trener pływacki Will. Bardzo dobrze zbudowany, zdolny, cierpliwy, wyrozumiały i uprzejmy młodzieniec. Najczęściej chodzi po terenie pływalni i ucisza dzieciaki, aby nie denerwowały Karla.

WYSTĄPIŁ: ❥ NR 189 (MAGICZNY TEST)

~ NELLY LAREDO ~

Zdolna pływaczka, która trudni się w wyczynowych skokach do wody. Kiedyś Will zafascynowana popisami koleżanki odpłynęła w marzenia i pomyliła ją z magiczną istotą. Przez cały dzień razem z W.I.T.C.H. śledziły Nelly, żeby odkryć jej wielki sekret. Okazało się jednak, że Nelly to zwykła dziewczyna, która uwielbia... hamburgery! I nie znosi sportowej diety. Pływaczka jest nieco zapatrzona w siebie, ale szczera. Uczęszcza również na zajęcia taneczne w Akademii Tańca Jensena. Wyjątkowo zaprzyjaźniła się z Irmą, gdyż dzielą ze sobą pasję do kalorycznych dań.

WYSTĄPIŁA: ❥ NR 189 (MAGICZNY TEST)


AUTOR: TEYAQ

« POWRÓT «