~ WITAJCIE! ~

Witajcie na stronie o Czarodziejkach W.I.T.C.H. Komiksowe przygody Will, Irmy, Taranee, Cornelii i Hay Lin kilka lat temu dobiegły końca, ale tutaj magia nadal trwa! Na stronie znajdziecie zbiór informacji, opisy postaci i miejsc, mnóstwo ciekawostek, streszczenia komiksów i wiele, wiele więcej - wszystko kolekcjonowane, spisywane i tworzone przez lata. Skoro tu trafiłeś to znaczy, że masz wiele wspomnień związanych ze Strażniczkami Kondrakaru - podziel się z nami swoją pasją! A może dopiero zaczynasz przygodę? Koniecznie dołącz do nas! Zapraszam do wspólnej zabawy!


Wasza TeyaQ21 KWIETNIA 2021

Czarodziejki W.I.T.C.H. wracają do polskich księgarni pod postacią zbiorczych wydań komiksów - pierwszy tom już można zakupić na stronie Egmontu oraz w wielu innych księgarniach w promocyjnych cenach. W pierwszym tomie znajduje się aż 6 komiksów (czyli historie z pierwszych 12 magazynów z 2002 roku). Piękna twarda oprawa i odświeżone tłumaczenie dobrze znanej nam wszystkim opowieści. Kolejny tom ma pojawić się już w czerwcu!

Ten sentyment do mojej ukochanej serii sprawił, że postanowiłam odświeżyć nieco stronę, dlatego spodziewajcie się nowości. Jeżeli ktoś z Was jest chętny pomóc przy uzupełnieniu info, których na stronie jeszcze nie ma, to śmiało piszcie dsnteyaq@gmail.com Każda pomoc się przyda! ;)

P.S. Podmieniłam czat na nowy, ponieważ z tamtym ciągle pojawiał się problem przy logowaniu. Niestety trzeba założyć nowe konto, czat jeszcze w trakcie zmian i konfiguracji, więc mile widziane info zwrotne. Zapraszam do dyskusji ;)