~ ROZBITA KULA I - KAMIENNY SOKÓŁ ~

Wiele wieków temu stłukła się magiczna Kula. Kto złoży ją z powrotem, będzie decydował o losach wszechświata. Chce nim być okrutny Gorgon - więzień czarodziejskiej fortecy Kondrakar. Gorgon ucieka z więzienia i przepada bez śladu. Potrafi bez przeszkód podróżować w czasie.Tym razem nasze Czarodziejki czeka wyjątkowo trudne zadanie,bo Gorgon to silny i przebiegły przeciwnik. Dziewczyny ruszą jegośladem w podróż w czasie. W dawnej epoce spróbują odnaleźć magiczny Odłamek. Będą musiały się spieszyć, bo mogą nie wrócić do normalnego życia.
AUTOR: Lene Kaaberbol
CENA: 14,90zł
~ ROZBITA KULA II - ORLE SZPONY ~

Gorgon jest Duchem Czasu. W Kondrakarze wiedzą, że istnieje tylko jeden sposób, by go powstrzymać. W walce z Gorgonem nasze Strażniczki odniosły już pierwsze zwycięstwo, zdobywając jeden z Odłamków. Teraz czeka je ciężka wyprawa przez czas i przestrzeń po drugi Odłamek. Trafią do prymitywnego, brutalnego świata, w którym decyduje siła. Czarodziejki znowu mają do pomocy tylko młodego chłopca imieniem Mrówka, w dodatku rozdartego między przyjaźnią do dziewczyn, a posłuszeństwem wobec miejscowych praw. Nie będzie im łatwo.
AUTOR: Lene Kaaberbol
CENA: 14,90zł
~ ROZBITA KULA III - CIEŃ SOWY ~

Duch Czasu Gorgon potrafi manipulować czasem. Czy siły dobra są w stanie mu się przeciwstawić? Ale czy walka z istotą tak potężną nie jest ponad siły Czarodziejek? W Heatherfield przytrafiają im się dziwne rzeczy. Wszystko bardziej komplikuje się, gdy magiczny wisiorek przenosi Czarodziejki do świata Orbis, gdzie mają szukać Odłamka Sowy. Trafiają tam bez Hay Lin, która jest teraz w mocy Gorgona. I choć znowu spotykają Mrówkę, który pomógł im już dwa razy, to jeszcze nigdy nie były w tak ciężkim położeniu.
AUTOR: Lene Kaaberbol
CENA: 14,90zł
~ ROZBITA KULA IV - ZŁOTY FENIKS ~

Gorgon podstępem zdobył trzy Odłamki Kuli i brakuje mu jeszcze tylko jednego. W nierównej walce z Gorgonem szanse naszych bohaterek wydają się bardzo nikłe. Muszą odnaleźć Ducha Czasu i zdobyć ostatni Odłamek. Mogą im w tym przeszkodzić dziwne wydarzenia w zoo w Heatherfield, gdzie w tajemniczych okolicznościach znikają ludzie. Znalazł się wśród nich także ojciec jednej ze Strażniczek. W rozwikłaniu zagadki pomoże Mrówka, mieszkaniec świata Orbis, który pierwszy raz w życiu trafił do nowoczesnego miasta.
AUTOR: Lene Kaaberbol
CENA: 14,90zł