~ SERCE SALAMANDRY ~

Heatherfield nawiedzane jest przez szereg niewyjaśnionych awarii prądu. Do mieszkania sąsiadującego z mieszkaniem Will wprowadza się Danny Nova - dziwny chłopiec z elektryzującymi niebieskimi oczami, promieniujący czystą energią i radoscią życia, której trudno się oprzeć. Kim jest Danny i gdzie są jego rodzice? Will podejrzewa, ze coś jest nie w porządku. Jest to więc niewątpliwie sprawa dla W.I.T.C.H.
AUTOR: Lene Kaaberbol
CENA: 14,90zł
~ NIEZIEMSKA MUZYKA ~

W Heatherfield było coraz gorzej. Wszystkie nastolatki oszalały na punkcie zespołu Krzemienie. Wkrótce każdy musiał mieć ubrania i fryzurę w stylu Krzemieni. Niektórzy snuli się po szkolnym korytarzu z nieprzytomnym spojrzeniem, niczym zombi, i wciąż nucili "Od dzisiaj na zawsze". Chłopcy zaczęli nosić tanie plastikowe imitacje słynnej gitary Keda - Bratniej Duszy. Wyjaśnienie, że to jakaś nowa moda, nie wydaje się wystarczające. Coś nie jest w porządku i Irma nie ma wątpliwości, że jest to absolutnie sprawa dla W.I.T.C.H.
AUTOR: Lene Kaaberbol
CENA: 14,90zł
~ PRAWDZIWY PŁOMIEŃ ~

Kiedy Taranee powiedziała swojemu bratu Peterowi, że nie chce go już nigdy więcej widzieć, oczywiście wcale tak naprawdę nie myślała. Gdy jednak następnego dnia Peter nie wrócił do domu z surfowania, Taranee nie mogła pozbyć się wrażenia, że to jej wina. Straż przybrzeżna i policja nie znalazły żadnego śladu, żadnego tropu. Coś było nie w porządku i Taranee nie miała wątpliwości, że była to sprawa dla W.I.T.C.H.
AUTOR: Lene Kaaberbol
CENA: 14,90zł
~ ZIELONE PALCE ~

W Heatherfield drzewa i kwiaty rozkwitły miesiąc wcześniej niż normalnie. Cornelię dręczy niemiłe poczucie, że wbrew woli ma z tym zjawiskiem jakiś związek poprzez swoje magiczne zdolności. Dodatkowo nocami prześladują ją dziwne sny. Coś jest nie w porządku i Cornelia nie ma wątpliwości: to absolutnie sprawa dla W.I.T.C.H.
AUTOR: Lene Kaaberbol
CENA: 14,90zł
~ OKRUTNA WŁADCZYNI ~

Hay Lin odwiedza w szpitalu swojego chorego wuja. Staruszek wręcza jej piękny chiński lampion. Lampion jest niezwykły. Dzięki niemu w małym sklepiku dziewczynka odnajduje księżycowe lustro. W jakiś tajemniczy sposób zwierciadło i lampion są związane ze zmarłą babcią Hay Lin. Ale czego babcia od niej oczekuje? Coś niezwykłego wisi w powietrzu i Hay Lin nie ma wątpliwości: to na pewno sprawa dla W.I.T.C.H.
AUTOR: Lene Kaaberbol
CENA: 14,90zł
~ LODOWY KWIAT ~

W Sheffield Institute, szykuje się bal przebierańców. Wszystkie dziewczyny są bardzo podekscytowane, a zwłaszcza Cornelia, która ma się przebrać w piękną suknię Królowej Śniegu. Zaczyna jednak robić dziwne rzeczy. Ostatecznie pojawia się na balu w swojej czarodziejskiej postaci.Czy zachowanie Cornelii, a także ciężka choroba jej młodszej siostry mają związek z tajemniczym wisiorkiem, znalezionym w parku? I czy ten wisiorek naprawdę może należeć do prawdziwej Królowej Śniegu?
AUTOR: Josefine Ottesen
CENA: 14,90zł
~ STUDNIE MGŁY ~

Will, przywódczyni czarodziejek, z niewyjaśnionych powodów traci łączność z Sercem Kondrakaru, które stanowi źródło jej mocy. W mieście pojawia się dziwna mgła, która nie dość, że ogranicza widoczność, to jeszcze budzi w Strażniczkach irracjonalny, paniczny lęk. Tylko Wyrocznia może to wyjaśnić... Okazuje się, że mgła nie pochodzi z Ziemi, lecz z odległego świata, w którym zapanowało zło. Dziewczyny, jako Strażniczki Kondrakaru, muszą ten świat ocalić. A to oznacza nie tylko przygody, ale i nowe, nieziemskie znajomości...
AUTOR: Cecilie Eken
CENA: 14,90zł
~ NIEBIESKI PŁOMIEŃ ~

Taranee uwielbia fotografować. Kiedy zatem w szkole zostaje ogłoszony konkurs talentów, postanawia urządzić wystawę zdjęć. Ze swoim nowym cyfrowym aparatem wyrusza do parku. Ale później na jej fotografiach, pojawiają się rzeczy, których z pewnością tam nie było. Czarodziejki przywykły już do różnych niewyjaśnionych zjawisk. Wiedzą, że zwykle oznacza to kolejną misję dla W.I.T.C.H. Czy tak jest także tym razem? Tylko Wyrocznia może im udzielić odpowiedzi...
AUTOR: Maud Mangold
CENA: 14,90zł
~ HEBANOWA PIRAMIDA ~

Dziewczyny z Sheffeld Institute wybierają się z nauczycielem historii, panem Collinsem, na szkolną wycieczkę do muzeum. Mają oglądać eksponaty pochodzące z czasów starożytnych. Najbardziej tajemniczym i interesującym znaleziskiem jest niewielka, czarna piramida. Podczas wizyty w muzeum Irma odnosi dziwne wrażenie, że wewnątrz piramidy kryje się coś... lub ktoś. Od razu przypominają jej się dziwne sny, dręczące ją od kilku nocy. Wygląda na to, że czarodziejki W.I.T.C.H. mają do rozwiązania kolejną tajemnicę...
AUTOR: Ruben Eliassen
CENA: 14,90zł
~ BURZE W WIATRONII ~

Czarodziejki odwiedzają obserwatorium astronomiczne. Kiedy wracają do domu, rozmawiając o kosmicznych sprawach, nad ich głowami pojawia się coś, co wygląda jak statek kosmiczny. Po chwili zjawisko znika, a wraz z nim znika Hay Lin! Czyżby porwało ją UFO? Nie! Hay Lin trafiła do Wiatronii - jednego z niezliczonych światów. Wieją tam nadzwyczaj silne wiatry, a w dodatku bez przerwy szaleją burze. Władca tej niezwykłej krainy, Mistrz Pogody, będzie próbował wykorzystać magiczne zdolności Czarodziejki powietrza.
AUTOR: Cecilie Eken
CENA: 14,90zł
~ ZŁOTE ŹRÓDŁA ~

Irma nie ma łatwego życia. Wystarczy parę kiepskich stopni w szkole, by ojciec zabronił jej wychodzić wieczorami z domu i w dodatku chce jej pomagać w odrabianiu lekcji! Irma zostaje wokalistką w zespole rockowym i wydaje się, że do wielkiej kariery już tylko krok! Gdy Irma marzy o tym, by zostać drugą Karmillą, w innym zakątku wszechświata, w świecie zwanym Koroniom, ginie bez śladu młoda następczyni tronu. Strażniczki Kondrakaru mają do spełnienia kolejną misję. Niedoszła gwiazda estrady Irma też musi udać się do Koronii.
AUTOR: Josefin Ottesen
CENA: 14,90zł