~ EKSPEDYCJA - SERCE ZIEMI ~

W Sheffield Institute zwycięzcy konkursu Dookoła świata przygotowują się do wyjazdu na wyspę Axis. Niebawem zobaczą najsłynniejsze wykopaliska ostatnich lat. Will, Irmę, Taranee, Cornelię i Hay Lin czeka kilka niezwykłych dni wśród tajemniczych ruin i posągów. Mapa znaleziona w antykwariacie, odkrycie zapisków zaginionego podróżnika, tajemnicza kamienna figurka - to tylko część zagadek związanych
AUTOR: Eva Carvani
CENA: 19,90zł
~ EKSPEDYCJA - SZMARAGDOWY PTAK ~

Uczniowie Sheffield Institute wybierają się w fantastyczną podróż do Zazu, niewielkiej wioski w środku dżungli, gdzie odbywają się coroczne obchody Święta Żywej Wody. Uroczysta ceremonia powrotu Szmaragdowego Ptaka, związana z pojawieniem się tajemniczej gwiazdy, zostaje zakłócona dramatycznymi wydarzeniami. W rękach Czarodziejek znajdzie się los plemienia. Will, Irma, Taranee, Cornelia i Hay Lin staną na Ostatniej Ścieżce Kojota, aby wyruszyć na Czerwoną Pustynię i zmierzyć się z potężnymi siłami pradawnych bóstw.
AUTOR: Eva Carvani
CENA: 19,90zł
~ EKSPEDYCJA - ŚWIAT MUSZLI ~

W kolejnym tomie EKSPEDYCJA WITCH wybierzcie się razem z Czarodziejkami na Wyspę Koralową. Will, Irma, Taranee, Cornelia i Hay Lin dowiadują się, że w jej okolicach często tworzą się potężne dziwne wiry, a w odmętach oceanu znikają statki. Dziewczęta postanawiają zbadać głębiny, a przy okazji odkrywają przerażającą prawdę o Innym Świecie. Tajemniczy latarnik, stara mapa, magiczny trójkąt , dziwna ryba to tylko elementy łamigłówki, którą trzeba będzie rozwikłać.
AUTOR: Eva Carvani
CENA: 19,90zł
~ EKSPEDYCJA - ZAMEK JEDNOROŻCA ~

Uczniowie Sheffield Institute wyruszają na kolejną wyprawę. Tym razem zwiedzą tajemniczy zamek, położony na Wichrowych Wzgórzach. Niewinna z pozoru wycieczka zamieni się w niebezpieczną misję, gdy Czarodziejki odkryją tajemnicę średniowiecznego arrasu. Uwięziony Jednorożec, zamkowe lochy, niewidzialna wieża i władający żywiołami Mag to świat, z którym przyjdzie się zmierzyć Will, Irmie, Taranee, Cornelii i Hay Lin. Weź udział w nowej EKSPEDYCJI W.I.T.C.H.!
AUTOR: Eva Carvani
CENA: 19,90zł